Zájem o projekt
Kontaktní formulář

Mám zájem o typový projekt domu

(po odeslání poptávky Vás budeme během následujícího pracovního dne kontaktovat s kalkulací a domluvíme s Vámi další podrobnosti.)

Typový projekt slouží jako podklad pro získání stavebního povolení a zaroveň pro kvalitní a bezproblémové provedení stavby. Je zpracován dvoustupňově jako dokumentace pro územní řízení a stavební povolení (DSP) a jako dokumentace pro provádění stavby (DPS). Typový projekt dodáváme nejpozději do 4 týdnů od objednání a uhrazení zálohy.

Více informací o obsahu typového projektu najdete v sekci > Naše služby/Typový projekt.

Na základě Vašich přání lze provést úpravy Typového projektu tak, aby projekt více vyhovoval Vašim individuálním potřebám a specifickým podmínkám na stavebním pozemku.

Více informací o klientských změnách najdete v sekci > Naše služby/Klientské změny.

K typovému projektu doporučujeme objednat Projekt osazení domu na pozemek a Průkaz energetické náročnosti budov, které jsou nezbytné pro vydání stavebního povolení.

Více informací o Projektu osazení domu na pozemek najdete v sekci > Naše služby/Projekt osazení domu na pozemek.

Více informací o Průkazu energetické náročnosti budovy k najdete v sekci > Naše služby/Průkaz energetické náročnsti budov.

V případě zájmu napište email na info@designovedomy.cz

designovédomy.cz

Kvalitní a hezké bydlení si může dovolit každý. Proto naše projekty rodinných domů nejsou drahé. A nezáleží na tom, jesti chcete elegantní dům do města nebo jednoduchou dřevostavbu na venkov.Postavit si vlastní dům je jedna z nejzásadnějších a nejzajímavějších věcí v životě člověka. A dobře začít hned od projektu se vždycky vyplatí. Kvalitní bydlení si totiž podle nás může dovolit každý. Proto nejsou naše projekty rodinných domů drahé ani složité, ale funkční a promyšlené. Vycházíme ze svých dlouholetých praktických zkušeností a stále můžeme také vylepšovat díky klientům, kteří přinášejí inspiraci a nové podněty. Prohlédněte si katalog projektů a budete­li si chtít o svých záměrech popovídat s architektem, zavolejte na infolinku 774 745 532. Dobře si vybrat je důležité. A nezáleží na tom, jesti chcete elegantní dům do města nebo jednoduchou dřevostavbu na venkov.


.