Ověření dodavatelé
S kým doporučujeme spolupracovat?

Na tomto místě najdete seznam dodavatelů, kteří vyhovují našemu stylu a spolehlivě a za příznivé ceny dodají to, co jsme vymysleli. V seznamu najdete pouze dodavatele, se kterými spolupracujeme dlouhodobě a můžeme jim důvěřovat.

Okna a dveře

josko

JOSKO – Rakouský výrobce oken a dveří s 50letou tradicí.
www.josko.cz

Krby, kamna, pece

metax

Krby Metax – dodavatel značkových krbů
www.krby-metax.cz

Garážová vrata, vjezdové brány

montek

Společnost Montek Brno CZ, s.r.o. – výrobce a dodavatel zámečnických prvků, garážových vrat a vjezdových bran. Od roku 2005 je autorizovaným prodejcem značky Hörmann.
www.montek.cz

Tesařské konstrukce, terasy, dřevěné obklady fasád

tesarstvi

Tesařství Opatřil-Vladík provádí dodávky a montáže veškerých tesařských konstrukcí včetně rekonstrukcí krovů historických objektů. Na přání zákazníka zajišťujeme kompletní dodávku střechy včetně klempířských a pokrývačských prací. Kvalita naší práce je zaručena více než 30letou praxí zakladatelů firmy v oboru tesařství.
www.tesari-ov.cz

Zámečnické konstrukce

montek

Společnost Montek Brno CZ, s.r.o. – výrobce a dodavatel zámečnických prvků, garážových vrat a vjezdových bran. Od roku 2005 je autorizovaným prodejcem značky Hörmann.
www.montek.cz

Obklady, dlažby

archtiles

Archtiles vytváří jedinečný sortiment keramických obkladů, dlažeb a mozaik. To nejlepší z produkce světových výrobců pro vás vybíráme na základě dlouholetých zkušeností a hodnocení důležitých faktorů, kterými jsou design, kvalita, ekologická výroba, cena a dostupnost.

Tel. kontakt: ing. Jaroslav Bednařík 774 841 042
www.archtiles.cz

designovédomy.cz

Kvalitní a hezké bydlení si může dovolit každý. Proto naše projekty rodinných domů nejsou drahé. A nezáleží na tom, jesti chcete elegantní dům do města nebo jednoduchou dřevostavbu na venkov.Postavit si vlastní dům je jedna z nejzásadnějších a nejzajímavějších věcí v životě člověka. A dobře začít hned od projektu se vždycky vyplatí. Kvalitní bydlení si totiž podle nás může dovolit každý. Proto nejsou naše projekty rodinných domů drahé ani složité, ale funkční a promyšlené. Vycházíme ze svých dlouholetých praktických zkušeností a stále můžeme také vylepšovat díky klientům, kteří přinášejí inspiraci a nové podněty. Prohlédněte si katalog projektů a budete­li si chtít o svých záměrech popovídat s architektem, zavolejte na infolinku 774 745 532. Dobře si vybrat je důležité. A nezáleží na tom, jesti chcete elegantní dům do města nebo jednoduchou dřevostavbu na venkov.


.