O nás
Kdo jsme a co děláme?

Dobré a funkční bydlení pro nás znamená krásu, praktičnost a respekt k okolnímu prostředí. Věříme, že hezké a kvalitní domy pozitivně ovlivňují život svých obyvatel a naplňují jej optimismem. A to všechno chceme pro své klienty. Dobrý design není nedosažitelný luxus, proto ani naše ceny nejsou luxusní.

O společnosti

Společnost Acreo s.r.o. vznikla postupně šťastnou shodou okolností při spolupráci na projektu a stavbě rodinného domu. Všechny zúčastněné strany souzněly v názorech na výtvarné a dispoziční řešení domu, jeho umístění v krajině, na respektu k okolí, na použití materiálů z obnovitelných zdrojů. Oficiální založení společnosti na počátku roku 2013 bylo již jen formálním aktem završujícím roky společné práce.

Naší vizí je dostupné kvalitní bydlení, které je ohleduplné ke svému okolí a zároveň pohodlné a příjemné pro své obyvatele.

Chceme se podílet na vyšší kultivovanosti bytové výstavby, vzdělávat společnost v oblasti architektury, nabízet inovativní a k životnímu prostředí šetrná řešení. Naše projekty jsou promyšlené, vycházejí z detailní znalosti potřeb obyvatel domu a nejmodernějších technologických postupů. Věnujeme stejnou pozornost ergonomii domu, energetické úspornosti i pozitivnímu emocionálnímu vlivu na uživatele.

Náš tým

Ing. arch. Bohumil Brůža
hlavní architekt

Ve svých návrzích klade důraz na výtvarnou kvalitu, dobrá dispoziční a technická řešení s ohledem na ekonomičnost realizace i provoz domu. Pracoval na mnoha projektech komerčních prostor i soukromých domů.

Ing. Petr Urbánek
projektant

Absolvent Stavební fakulty VUT v Brně dotahuje všechny vizionářské nápady do posledních detailů. Přesně ví, jaký materiál použít nebo jak dlouhá může být zeď. Zkušenosti sbíral nejen při kreslení projektů, ale i v praxi na přímo na stavbách jako autorský a stavební dozor.

Mgr. Almíra Pitronová
marketing a komunikace

Roman Janský
ředitel

Zkušený investor se slabostí pro dobrý design má za sebou několik realizací staveb, na nichž se aktivně podílel, je naším odborníkem na praktická a úsporná řešení.

designovédomy.cz

Kvalitní a hezké bydlení si může dovolit každý. Proto naše projekty rodinných domů nejsou drahé. A nezáleží na tom, jesti chcete elegantní dům do města nebo jednoduchou dřevostavbu na venkov.Postavit si vlastní dům je jedna z nejzásadnějších a nejzajímavějších věcí v životě člověka. A dobře začít hned od projektu se vždycky vyplatí. Kvalitní bydlení si totiž podle nás může dovolit každý. Proto nejsou naše projekty rodinných domů drahé ani složité, ale funkční a promyšlené. Vycházíme ze svých dlouholetých praktických zkušeností a stále můžeme také vylepšovat díky klientům, kteří přinášejí inspiraci a nové podněty. Prohlédněte si katalog projektů a budete­li si chtít o svých záměrech popovídat s architektem, zavolejte na infolinku 774 745 532. Dobře si vybrat je důležité. A nezáleží na tom, jesti chcete elegantní dům do města nebo jednoduchou dřevostavbu na venkov.


.